ostapp logo

Кредиты
на дело
твоей жизни

Кредиты на дело твоей жизни

Предварительное решение
Ощадбанка за 24 часа

Беззаставний кредит

Інвестиційні кредити

Кредитна лінія

Калькулятор

Обеспечение кредита

Сумма

Срок

Предложения банка

Банк

Ставка

Срок кредита

Размер кредита

Ставка

от 0

Срок кредита

60 мес

Размер кредита

до 60 млн ₴ без залога

Доступні кредити 5-7-9% державні програми підтримки малого бізнесу, аграріїв, підприємств. Що там по умовах? Напрямок програми: фінансування під 5-7-9% Кредит для вашого підприємства в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Створюйте нові робочі місця та сплачуйте менше по кредиту, ставка від 0% річних, строк кредиту до 5 років, разова комісія 0,5% від суми кредиту ,річний дохід не більше 50 млн євро, сума до 60 млн грн, власний внесокне менше 15%.

Ставка

от 0

Срок кредита

36 мес

Размер кредита

до 60 млн ₴ без залога

Поповнення обігових коштів для придбання сировини, товарів, оплати послуг, пов'язаних з виробництвом продукції чи веденням торгівельної діяльності, інших поточних потреб. Що там по умовах? Валюта кредиту гривня, долар США, євро. Строк кредиту до 3 років. Відсоткова ставка плаваюча або фіксована ставка на вибір клієнта. Комісія при видачі від 0,25%.

Ставка

от 15

Срок кредита

60 мес

Размер кредита

до 60 млн ₴ без залога

Придбання транспортних засобів та обладнання кредити на придбання нових та б/в транспортних засобів, а також необхідного Вам обладнання. Що там по умовах? Застава: транспортні засоби та обладнання, що купується Строк кредиту до 5 років Ставка від UIRD3м* +6% річних Сума від 10 000 Разова комісія від 0,25% від суми кредиту

Ставка

от 15

Срок кредита

60 мес

Размер кредита

до 60 млн ₴ без залога

Транспортні засоби за програмою «Автобіз» кредити на придбання нових та б/в транспортних засобів, а також необхідного Вам обладнання. Що там по умовах? Застава: транспорт, який купується в кредит Ставка від UIRD3м* +6% річних Строк кредиту від 6 до 60 місяців Сума до 10 000 000 грн Страхування від 4% від страхової суми Умови погашення кредиту Щомісяця рівними частинами Разова комісія від 2,5% від суми кредиту.

Ставка

от 0

Срок кредита

36 мес

Размер кредита

до 250 тыс ₴ без залога

Грант на власну справу. Який розмір гранту? Від 50 тис. до 250 тис. грн Хто може подати заявку на отримання гранту? Майбутні підприємці, діючі ФОП або юридичні особи: - які не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України. На які цілі можна витратити грант? На: - придбання обладнання; - закупівлю сировини; - орендну плату (не більше 25% від суми гранту); - лізинг обладнання Чи виникають зобов'язання перед державою в разі отримання гранту? У разі отримання гранту ви маєте: - створити хоча б одне робоче місце; - здійснювати діяльність не менше 3 років. Чи маю я повернути державі отриманий грант? Ви маєте повернути суму вашого гранту, лише якщо не виконаєте зобов’язання перед державою, тобто: не створите робочих місць відповідно до суми гранта.

Ставка

от 0

Срок кредита

36 мес

Размер кредита

до 8 млн ₴ без залога

Грант на переробне підприємство. Розмір гранту до 8 млн грн, за умови створення не менше 25 робочих місць. Хто може подати заявку на отримання гранту? Майбутні підприємці, діючі ФОП або юридичні особи. На витрати, пов'язані з: - придбанням основних засобів виробництва (верстати, технологічне обладнання); - введенням в експлуатацію верстатів, технологічного обладнання; - доставкою придбаних верстатів, технологічного обладнання. Чи виникають зобов'язання перед державою в разі отримання гранту? У разі отримання гранту ви маєте: - створити від 25 робочих місць - здійснювати діяльність не менше 3 років - сплачувати податки в бюджет, зокрема, за працевлаштування робітників. Чи маю я повернути державі отриманий грант? Ви маєте повернути суму вашого гранту, лише якщо не виконаєте зобов’язання перед державою, тобто: - не створите робочих місць; - здійснюватимете вказану діяльність менше 3 років; - не сплачуватимете податки.

Ставка

от 0

Срок кредита

60 мес

Размер кредита

до 10 млн ₴ без залога

Грант на сад. Розмір гранту становить від 140 тис. до 400 тис. грн за гектар, але не більше 70 % вартості проєкту висадки насаджень.Гранти надаються для саду площею від 1 до 25 га. У разі отримання гранту ви маєте: - створити робочі місця - здійснювати вашу діяльність не менше 5 років надалі - сплачувати податки в бюджет, зокрема, за працевлаштування робітників. Ви маєте повернути суму вашого гранту, лише якщо не виконаєте зобов’язання перед державою, тобто: - не створите робочих місць; - здійснюватимете вказану діяльність менше 5 років; - не сплачуватимете податки.

Ставка

от 0

Срок кредита

6 мес

Размер кредита

до 7 млн ₴ без залога

Грант на теплицю. Для діючих ФОП або юридичних осіб. Розмір гранту становить до 7 млн грн за 2 га, але не більше 70 % вартості проєкту.Гранти надаються для теплиці площею від 1,6 га до 2,4 га. Ви можете отримати грант, якщо земля у вашій власності або у правокористуванні не менше ніж 7 років. Ви маєте створити від 40 робочих місць. Ви маєте повернути суму вашого гранту, лише якщо не виконаєте зобов’язання перед державою, тобто: - не створите робочих місць; - здійснюватимете вказану діяльність менше 3 років; - не сплачуватимете податки.

Невероятно просто!

Подайте заявку в Ощадбанк с помощью нашего сервиса ОщадБизнес

И получите быстрое предварительное решение от банка

После того как банк одобрил кредит для вас и завершилось оформление сделки, вы получаете средства для вашего бизнеса

Подайте заявку в Ощадбанк с помощью нашего сервиса ОщадБизнес

ОщадБізнес  — это бесплатный сервис для бизнеса, который экономит вам самое ценное — время

Новая реальность

  • подача онлайн-заявки за минуту

  • получаете онлайн статусы вашей заявки на кредит

  • предоставление документов на кредит онлайн

  • получение кредита за несколько дней

В прошлом

  • месяц собирать документы

  • ездить в банк с кучей документов

  • месяц ждешь решения и не понимаешь что происходит с твоей заявкой

  • Риск не успеть рассчитаться с поставщиками

Как вы это делаете

Как вы формируете заявку для банка?

Мы берем информацию о компаниях и автоматически делаем кредитные заявки для банков и лизинговых компаний из более чем 70 открытых реестров страны.

Какие сроки рассмотрения кредита?

До двух рабочих дней с момента подачи заявки

От чего зависит сумма кредита?

Сумма кредита зависит от финансового состояния заемщика, вида и стоимости обеспечения.

Какие сроки оформления кредита?

Оформление всей документации производится в течение недели.

Могу ли я получить кредит, если все мои основные активы в аренде?

Это возможно

Сколько стоит подача заявки на кредит через сервис OstАрр?

Сервис OstАрр НЕ взимает плату за подачу заявок на кредиты.

Полезные статьи

Нереально просто!

Подать заявку через телеграм-бот

Достаточно ввести код ЕГРПОУ, выбрать условия и через несколько секунд банк получит вашу заявку