ostapp logo

Кредити
на справу
твого життя

Кредити на справу твого життя

Попереднє рішення Ощадбанку
за 24 години

Беззаставний кредит

Інвестиційні кредити

Кредитна лінія

Калькулятор

Застава по кредиту

Сума

Термін

Пропозиції банку

Банк

Ставка

Термін кредиту

Розмір кредиту

Ставка

вiд 0

Термін кредиту

60 міс

Розмір кредиту

до 60 млн ₴ без застави

Доступні кредити 5-7-9% державні програми підтримки малого бізнесу, аграріїв, підприємств. Що там по умовах? Напрямок програми: фінансування під 5-7-9% Кредит для вашого підприємства в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Створюйте нові робочі місця та сплачуйте менше по кредиту, ставка від 0% річних, строк кредиту до 5 років, разова комісія 0,5% від суми кредиту ,річний дохід не більше 50 млн євро, сума до 60 млн грн, власний внесокне менше 15%.

Ставка

вiд 0

Термін кредиту

36 міс

Розмір кредиту

до 60 млн ₴ без застави

Поповнення обігових коштів для придбання сировини, товарів, оплати послуг, пов'язаних з виробництвом продукції чи веденням торгівельної діяльності, інших поточних потреб. Що там по умовах? Валюта кредиту гривня, долар США, євро. Строк кредиту до 3 років. Відсоткова ставка плаваюча або фіксована ставка на вибір клієнта. Комісія при видачі від 0,25%.

Ставка

вiд 15

Термін кредиту

60 міс

Розмір кредиту

до 60 млн ₴ без застави

Придбання транспортних засобів та обладнання кредити на придбання нових та б/в транспортних засобів, а також необхідного Вам обладнання. Що там по умовах? Застава: транспортні засоби та обладнання, що купується Строк кредиту до 5 років Ставка від UIRD3м* +6% річних Сума від 10 000 Разова комісія від 0,25% від суми кредиту

Ставка

вiд 15

Термін кредиту

60 міс

Розмір кредиту

до 60 млн ₴ без застави

Транспортні засоби за програмою «Автобіз» кредити на придбання нових та б/в транспортних засобів, а також необхідного Вам обладнання. Що там по умовах? Застава: транспорт, який купується в кредит Ставка від UIRD3м* +6% річних Строк кредиту від 6 до 60 місяців Сума до 10 000 000 грн Страхування від 4% від страхової суми Умови погашення кредиту Щомісяця рівними частинами Разова комісія від 2,5% від суми кредиту.

Ставка

вiд 0

Термін кредиту

36 міс

Розмір кредиту

до 250 тис ₴ без застави

Грант на власну справу. Який розмір гранту? Від 50 тис. до 250 тис. грн Хто може подати заявку на отримання гранту? Майбутні підприємці, діючі ФОП або юридичні особи: - які не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України. На які цілі можна витратити грант? На: - придбання обладнання; - закупівлю сировини; - орендну плату (не більше 25% від суми гранту); - лізинг обладнання Чи виникають зобов'язання перед державою в разі отримання гранту? У разі отримання гранту ви маєте: - створити хоча б одне робоче місце; - здійснювати діяльність не менше 3 років. Чи маю я повернути державі отриманий грант? Ви маєте повернути суму вашого гранту, лише якщо не виконаєте зобов’язання перед державою, тобто: не створите робочих місць відповідно до суми гранта.

Ставка

вiд 0

Термін кредиту

36 міс

Розмір кредиту

до 8 млн ₴ без застави

Грант на переробне підприємство. Розмір гранту до 8 млн грн, за умови створення не менше 25 робочих місць. Хто може подати заявку на отримання гранту? Майбутні підприємці, діючі ФОП або юридичні особи. На витрати, пов'язані з: - придбанням основних засобів виробництва (верстати, технологічне обладнання); - введенням в експлуатацію верстатів, технологічного обладнання; - доставкою придбаних верстатів, технологічного обладнання. Чи виникають зобов'язання перед державою в разі отримання гранту? У разі отримання гранту ви маєте: - створити від 25 робочих місць - здійснювати діяльність не менше 3 років - сплачувати податки в бюджет, зокрема, за працевлаштування робітників. Чи маю я повернути державі отриманий грант? Ви маєте повернути суму вашого гранту, лише якщо не виконаєте зобов’язання перед державою, тобто: - не створите робочих місць; - здійснюватимете вказану діяльність менше 3 років; - не сплачуватимете податки.

Ставка

вiд 0

Термін кредиту

60 міс

Розмір кредиту

до 10 млн ₴ без застави

Грант на сад. Розмір гранту становить від 140 тис. до 400 тис. грн за гектар, але не більше 70 % вартості проєкту висадки насаджень.Гранти надаються для саду площею від 1 до 25 га. У разі отримання гранту ви маєте: - створити робочі місця - здійснювати вашу діяльність не менше 5 років надалі - сплачувати податки в бюджет, зокрема, за працевлаштування робітників. Ви маєте повернути суму вашого гранту, лише якщо не виконаєте зобов’язання перед державою, тобто: - не створите робочих місць; - здійснюватимете вказану діяльність менше 5 років; - не сплачуватимете податки.

Ставка

вiд 0

Термін кредиту

6 міс

Розмір кредиту

до 7 млн ₴ без застави

Грант на теплицю. Для діючих ФОП або юридичних осіб. Розмір гранту становить до 7 млн грн за 2 га, але не більше 70 % вартості проєкту.Гранти надаються для теплиці площею від 1,6 га до 2,4 га. Ви можете отримати грант, якщо земля у вашій власності або у правокористуванні не менше ніж 7 років. Ви маєте створити від 40 робочих місць. Ви маєте повернути суму вашого гранту, лише якщо не виконаєте зобов’язання перед державою, тобто: - не створите робочих місць; - здійснюватимете вказану діяльність менше 3 років; - не сплачуватимете податки.

Неймовірно просто!

Подайте заявку до Ощадбанку за допомогою нашого сервісу ОщадБізнес

Отримайте швидке попереднє рішення від банку

Після того як банк схвалить кредит для вас і завершиться оформлення угоди, ви отримаєте кошти для вашого бізнесу

Подайте заявку до Ощадбанку за допомогою нашого сервісу ОщадБізнес

ОщадБізнес  — це безкоштовний сервіс для бізнесу, який економить вам саме цінне — час

Нова реальність

  • подача онлайн-заявки за хвилину

  • отримуєте онлайн статуси вашої заявки на кредит

  • надання документів на кредит онлайн

  • отримання кредиту за декілька днів

В минулому

  • місяць збирати документи

  • їздити в банк з кіпою документів

  • місяць чекаєш рішення і не розумієш що відбуваєтья з твоєю заявкою

  • ризик не встигнути розрахуватись з постачальниками

Як ви це робите

Як ви формуєте заявку для банку?

Ми беремо інформацію про компанії та автоматично робимо кредитні заявки для банків і лізингових компаній більш ніж із 70 відкритих реєстрів країни.

Які терміни розгляду кредиту?

До двох робочих днів з моменту подання заявки

Від чого залежить сума кредиту?

Сума кредиту залежить від фінансового стану позичальника, виду та вартості забезпечення.

Які терміни оформлення кредиту?

Оформлення всієї документації проводиться протягом тижня.

Чи можу я отримати кредит, якщо всі мої основні активи в оренді?

Це можливо

Скільки коштує подання заявки на кредит через сервіс OstАрр?

Сервіс OstАрр НЕ бере плату за подання заявок на кредити.

Корисні статті

Нереально просто!

Подати заявку через телеграм-бот

Достатньо ввести код ЕДРПОУ, обрати умови і через кілька секунд банк отримає вашу заявку